Vítejte !

Zveme všechny naše členy a hosty klubu  Pekelné Doly a kamarády na Usínání Netopýrů!!!

V pátek 28.9. večer bude Sombyho rockotéka od cca 20,00 hod.  a tedy i možnost přespání. Ze soboty na neděli je přespání více méně jasné 🙂 Těšíme se tedy na super akci se SUPER kapelama !!!

Měl by se projet i Pekelný Jezdec a i nějaké Pekelná show se chystá 🙂

VÁŽENÍ A MILÍ KLUBÁCI A PŘÍZNIVCI PEKELNÝCH DOLŮ.

Ode dne 1.8. je pro Vás otevřena cesta do pozemní říše PURGATORY, kde je možné nahlédnout do Očistce a prožít pár chvil v pořádném pekle.

Takhle blízko peklu jste ještě nebyli!

V sobotu 4.8.2018 v 11,00 hodin proběhlo slavnostní zahájení. Provoz funguje ve skupinách max. 15-20 lidí a to buď pouze s průvodcem, doposud však velmi dobře funguje zážitkový program, kdy Vás Očistcem provázejí samotní NEZROZENÍ – OD ZÁŘÍ JE UPRAVENÁ OTVÍRACÍ DOBA PURGATORY POUZE NA PÁTEK, SOBOTU A NEDĚLI. První prohlídka je v půl 12, poslední v 16,30-16,45, prohlídky trvají cca 20-25 minut.Více info v rubrice PURGATORY.

alt

Návštěva jednoho úžasného nebeského krasavce na výletě po Čechách…

https://www.novinky.cz/auto/481695-nebeskym-autem-do-pekla-rolls-roycem-dawn-na-vylete-po-cechach.html

Těší nás Vaše návštěva na našich stránkách a těšíme se i na návštěvu osobní 🙂 Rádi bychom upozornili hosty klubu, že není možné dohledat všechny možné webové adresy, které si v minulosti stáhli informace o nás a stále je uvádějí v nezměněné neaktuální podobě a jsou tedy nepravdivé.

Tedy – spaní v Pekelných dolech mimo akce možné NENÍ a otvírací doba je platná pouze uvedená zde na našich stránkách 🙂

NEJBLIŽŠÍ AKCE:

28.9. – 30.9.2018  Usínání netopýrů

a zde malá ukázka naší práce při akcích 🙂