Vítejte !

Upozornění-prohlížeč s otevírací dobou zkresluje, nicméně zima se hlásí ke své moci a Pekelné Doly se do 16.11. neboli prvního Mikuláše zavírají…… tak s pánem čertem👹👿👺

Sezona nám skončila a my chystáme vše potřebné na Mikuláše pro čertíky a čertice našich motopřátel i pro širokou veřejnost. Je spuštěn rezervační systém po kliknutí na odkaz pod tímto textem – po provedené rezervaci Vám dorazí potvrzovací e-mail a následně pozvánka. Už se těšíme na pekelný rej👹 Cena velkého okruhu je 350,-Kč na dítě plus dva dospělí k němu zdarma, další dospělý také za 350,-Kč.


http://www.supersaas.cz/schedule/pekelne_doly/Mikuláš_1?day=23&month=11&year=2019

Oproti loňskému roku je podstatná změna – rezervace je nutná pouze pro hříšníky, kteří se chtějí dostat na váhu, k Luciferovi a Mikulášovi. Pokud se Vaše děti bojí a přesto s nimi Peklo rádi navštívíte, je pro Vás nově připravena možnost malého okruhu -vstupu pouze do menších prostor krásně nasvětlených pohádkových jeskyní se zvukovou kulisou čertovského reje, volně přístupný je „Čertův rynek“ se stánky se svařáčkem, perníčky, pekelným alchymistou a různými suvenýry a hlavně neopakovatelnou atmosférou 🙂 Připravený bude také naprosto dokonalý kolotoč, to jste neviděli 🙂 Cena pro tento vstup je stanovena pouze na 100,-Kč na dítě plus dva dospělí zdarma, další dospělý platí také 100,-Kč.Sezona v sekci PURGATORY je také u konce. Vše už se chystá na Mikuláše. Možnost prohlídky pouze po telefonu – NUTNÉ!!

https://www.supersaas.cz/schedule/pekelne_doly/prohlídka_PURGATORY

A jako vždy, pokud budete mít pěkné fotografie a chcete se o ně podělit i s ostatními, nezapomeňte nám je poslat na  foto@pekelnedoly.cz

Ode dne 1.8.2018 byla pro Vás otevřena cesta do pozemní říše PURGATORY, kde bylo možné nahlédnout do Očistce a prožít pár chvil v pořádném pekle.

Takhle blízko peklu jste ještě nebyli!  Leda tak na Mikuláše u nás 😀 😀

alt

Návštěva jednoho úžasného nebeského krasavce na výletě po Čechách…

Těší nás Vaše návštěva na našich stránkách a těšíme se i na návštěvu osobní 🙂 Rádi bychom upozornili hosty klubu, že není možné dohledat všechny možné webové adresy, které si v minulosti stáhli informace o nás a stále je uvádějí v nezměněné neaktuální podobě a jsou tedy nepravdivé.

Tedy – spaní v Pekelných dolech mimo akce možné NENÍ a otvírací doba je platná pouze uvedená zde na našich stránkách 🙂

a zde malá ukázka naší práce při akcích 🙂

1

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized a jeho autorem je Iva. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Vítejte !

Komentáře nejsou povoleny.