MIKULÁŠ 2023

Návštěva Mikuláše, čertů a samotného Lucifera v Pekelných Dolech je možná po provedené rezervaci, čímž zajistíte svým „andílkům“ čas potřebný k nápravě 🙂 Rezervace se dělá pro DÍTĚ!!! Ke každému dítěti jsou V CENĚ DVA DOSPĚLÍ jako doprovod ZDARMA!!! Každý další dospělý platí plné vstupné. Pokud máte více dětí změňte v rezervačním systému počet rezervací neboli počet dětí. Systém umožní max. množství 4, poté vytvořte další rezervaci 🙂 Od Mikuláše dostanou děti za odvahu sáček se sladkostmi s malou hračkou.

Navštívit nás mohou i zvědaví dospělí bez dítěte, pak tedy platí plné vstupné jeden dospělý a druhý mu dělá doprovod zdarma. 😀 Váha hříchů je pak také nemine!

Rezervace linkem o řádek níže 🙂

https://www.supersaas.cz/schedule/pekelne_doly/Mikul%C3%A1%C5%A1_2023

Takto vypadá vstup do pekla při příchodu s Vašimi „neviňátky“ 🙂 Vpravo vidíte pekelnou váhu, kde se váží hříchy, středem se dostanete k čertově babičce, která v kolíbce houpe čertí miminko a promluví s něžnou babičkovskou péčí dětem do dušičky. Vlevo pak vede cesta do mučírny, pro ty největší zlobily, kteří na váze hříchů propadnou peklu :-D.

Cesta peklem pomalu pokračuje …

A dalších pár ukázkových fotografií, které ani náhodou nemohou vystihnout atmosféru, kterou dokresluje pekelná temná hudba, řinčení řetězů, hlášky čertů a zlověstné chechtání znějící celým prostorem…. působí to nejen na malé, ale i na velké hříšníky …věkem, vzrůstem i počtem hříchů !!!

…… a teď už jen zbývá přijít se podívat osobně 🙂